Havlišův mlýn

Táborová základna se nachází na úplné lesní samotě na Vysočině v údolí moravské vrchoviny. Areál je obklopen lesy a protéká jím říčka Želetavka.

Dobrý příjezd a přeci v přírodě

Rekreační areál a táborová osada disponuje 34 čtyřlůžkovými chatkami doplněná o provozní budovu z dřevostavby a správcovskou budovu (budova mlýna). V provozní budově najdete krom společenské místnosti také kuchyni s jídelnou, provozní a technické místnosti, sociální zázemí (sprchové kouty a sociální zařízení).

Samotným areálem protéká říčka Želetavka, kterou napájí nedaleký malý Havlišův rybník s přítokem z Jindřichovického potoka. Přestože je areál zasazen do přírody údolí moravské vrchoviny a obklopen lesy, vede k němu dobrá příjezdová cesta a do areálu lze zajet bez problémů autobusem.

Součástí jsou hřiště na fotbal a volejbal či basketbal, bazén s filtrací, průlezky, pískoviště, základna pro táborový oheň s posezením. Pod střechou pak najdeme dva velké sály, tělocvičnu i s vybavení,, stolní tenis, fotbálek a další možnosti vyžití.

Více informací najdete na tomto oficiálním webu a to buď z hlavního navigačního menu ve vrchní části této stránky nebo potom ze zápatí webu.