Ideální místo i pro vás

Přečtěte si o možnostech pronájmu části nebo celého areálu pro pořádání táborů, školních výletů, školení či různých jiných akcí. Je možné využít i pro oslavy …

Táborová základna Havlišův mlýn se nachází na úplné lesní samotě na Vysočině v údolí moravské vrchoviny. Dobrá příjezdová cesta je po silnici od městyse Želetava (2,5 km) z hlavního tahu mezi Znojmem a Jihlavou (směr Praha). Objekt je svou polohou a vybavením vhodný zejména pro letní dětské tábory a školní výlety, sportovní či kulturní akce, podnikové zájezdy, oslavy, svatby a mnoho dalšího. Samotný areál je obklopen lesy, kde po jeho celé délce protéká říčka Želetavka. Na jeho začátku se vynořuje malý Havlišův rybník s přítokem z Jindřichovického potoku.

Táborová osada Havlišův mlýn je vám k dispozici pro pořádání letních dětských táborů, školy v přírodě, sportovní soustředění, akce a turnaje. Vhodný je také pro ozdravné pobyty. Objekt je možné také využít pro podnikové akce (např. školení, team building, kurzy, semináře apod.). Rádi pro vás zde přichystáme vaši oslavu (narozeniny, svatby, hostingy, srazy apod.). V případě zájmu je zde možné pořádat koncerty, festivaly, výstavy či vernisáže…

V areálu najdete travnaté fotbalové hřiště, volejbalové a asfaltové basketbalové hřiště, bazén 8×4 m, táborové ohniště, průlezky a dětské pískoviště pro nejmenší. V případě deštivých dní jsou k využití dva velké sály, nebo tělocvična, kde jsou k dispozici 3x stolní tenis a fotbálek. V areálu je možné zapůjčení sportovních potřeb nebo na požádání zde možnost grilování, rožnění, uzení, aj. Jsme schopni zajistit vše, co je potřeba k Vašemu bezstarostnému pobytu u nás, včetně profesionálního a příjemného personálu

Kompletní služby

V Havlišově mlýně si můžete zapůjčit nejrůznější sportovní vybavení nebo třeba i kostýmy, hudební nástroje, společenské hry a jiné.

Po celou dobu Vašeho pobytu je Vám zde k dispozici správce areálu, který nejen že opraví a zařídí snad vše, na co si vzpomenete, ale také Vám poradí kam vyrazit na výlet, kam za kulturou, kde v okolí se nachází jaká pozoruhodnost, kam zajít k lékaři nebo kde si nejlépe můžete vyřídit, co potřebujete.

V případě zájmu je v Havlišově mlýně možné zajistit stravování i pitný režim, včetně domácí pizzy, jiných chuťovek, grilování, opékání či uzení. Zajistit můžeme i výčep s pivy dle Vaší chuti nebo točenou limonádu. O Vaše pohodlí se postará naše obsluha.

V případě, že si Havlišův mlýn vyberete jako místo pro svou svatbu, zajistíme Vám jak svatební hostinu, tak i výzdobu a večerní program. Pokud zde hodláte pořádat sportovní, ozdravné nebo jiné akce, včetně dětských táborů, můžeme Vám zajistit zkušené zdravotníky, trenéry, pedagogy a tak dále.

Havlišův mlýn je ideálním místem například pro:

  • Letní dětské tábory, školy v přírodě
  • Sportovní soustředění, akce, turnaje
  • Ozdravné pobyty
  • Podnikové akce, team building
  • Oslavy, svatby, narozeniny
  • Přednášky, kurzy, semináře, autorské čtení
  • Koncerty, festivaly
  • Výstavy, vernisáže

Personál

na Vaše přání Vám můžeme zajistit příjemný a odborně vyškolený personál k výše uvedeným akcím. Dlouhodobě spolupracujeme s ověřenými a zkušenými pedagogy, sportovními trenéry, fyzioterapeuty, zdravotníky, kuchaři, číšníky a servírkami a spoustou dalších odborníků, u kterých vyžadujeme profesionalitu, příjemné vystupování a spolehlivost.