Areál a vybavení táborové osady Havlišův mlýn

Prostory Havlišova mlýna jsou ideálním místem pro nejrůznější akce pro dospělé i pro děti všech věkových kategorií. Prostory jsou vhodné i k uspořádání oslav, hostin, školení, setkání a dalších aktivit, ať už je vás pět a nebo padesát.

Ubytování a strava

Využít můžete 34 klasických dřevěných chatiček po čtyřech lůžkách, pokoje v táborové budově, kde jsou k dispozici 2 – 5 lůžkové pokoje. Náročnějším nabízíme ubytování v apartmánech v původní budově mlýna. Apartmány jsou vybaveny samostatnými koupelnami a toaletami. Sociální zázemí se potom nachází v hlavní táborové budově, kde jsou pánské i dámské toalety, sprchy či přebalovací pult. Také některé pokoje v této táborové budově mají samostatné koupelny a toalety.

K dispozici je plně vybavená kuchyň, sklady, mrazící a chladící boxy a technické místnosti nabízí dostatečný prostor pro plnou kapacitu areálu. Nabízíme také služby kuchařského týmu pod vedením zkušené kuchařky. Jsme schopni také zajistit svatební hostinu či jiné typy oslav a setkání.

Interiér a vybavení

Dva velké sály, které mohou sloužit také jako jídelna, kino, přednáškové místnosti apod., několik menších odpočinkových místností, ošetřovna, tělocvična včetně sportovního vybavení. Zabavit se můžete u stolního fotbálku, ping-pongu či boxovacího pytle…
Společenská místnost v budově mlýna nabízí posezení u dobrého pití a výtečných dobrot, včetně čerstvě udělané pizzy v peci přímo před vámi. Zde můžete využít některé místnosti jako sklady a kancelářské prostory.

Exteriér a outdoor

K dispozici jsou rozlehlé travnaté plochy a louka, travnaté fotbalové hřiště a asfaltové hřiště, sportovní vybavení na hry a venkovní aktivity lze zapůjčit. Ohniště včetně posezení, udírnu, gril či zálesácký kotlík. Na žádost vám postavíme také párty stany pro opékání prasátka pod střechou.
V okolí Havlišova mlýna se nachází rozlehlé lesy a četné rybníky, okolí je tak vhodné nejen pro houbaření, ale také pro rybaření a vycházky do panenské přírody.