Havlišův mlýn

Táborová základna Havlišův mlýn je vhodná pro pořádání dětských táborů, školních výletů, firemních akcí, ale také večírků, oslav a hostin.

Ideální pro letní tábory

Tuto táborovou základnu najdete na úplné lesní samotě na Vysočině v údolí moravské vrchoviny. Nabízí 34 chatiček pro čtyřech lůžkách, administrativní budovu (budova bývalého mlýna) a dřevostavba, ve které krom společenských místností jsou také sociální zařízení, sprchy, kuchyně s jídelnou a technické místnosti.

Příjezd k táborové osadě je velice dobrý i pro autobusy, k táboru se sjíždí po zpevněné cestě přímo ze silnice II. třídy, 2,5 km od Želetavy na hlavním tahu Znojmo – Jihlava – Praha. Přímo v areálu je travnaté fotbalové hřiště, asfaltové hřiště, bazén 8×4 metry. Sportovní náčiní je možné si zapůjčit od správce objektu.

K dispozici jsou profesionální kuchařky s dlouholetou praxí s vařením pro děti a mládež a plně vybavená kuchyně s jídelnou. Zde lze také pořádat společenské akce (svatby, hostiny) či večírky nebo školení. Areál je také využíván firmami k různým team-buildingovým aktivitám či školením v krásném prostředí.

Více informací získáte na jiných stránkách tohoto webu či na oficiálním Facebook profilu – veškeré odkazy najdete níže, v zápatí webu nebo v hlavním navigačním menu ve vrchní části stránky.